UPISI U 1. RAZRED-IZBOR STRANOG JEZIKA

29. lipnja 2016. u 8 sati održat će se provjera znanja stranog jezika SAMO ZA UČENIKE KOJI ŽELE UČITI KAO PRVI STRANI JEZIK JEZIK KOJI NISU UČILI NAJMANJE ČETIRI GODINE U OSNOVNOJ ŠKOLI. Rok za prijavu provjere znanja je 27.6.2016. na e mail škole:

ured@ss-ekonomsko-turisticka-ka.skole.hr

Ako učenik nastavlja učiti kao prvi strani jezik jezik koji je učio u osnovnoj školi ili mijenja prvi strani jezik za jezik koji je učio najmanje četiri godine u osnovnoj školi ne treba pristupiti provjeri znanja.

Učenici koji ostvare pravo upisa u program EKONOMIST uče samo prvi strani jezik engleski ili njemački, ovisno o odabiru učenika.

Učenici koji ostvare pravo upisa u program POSLOVNI TAJNIK uče kao prvi strani jezik engleski ili njemački, ovisno o odabiru učenika. Oni koji odaberu engleski kao prvi strani jezik, uče kao drugi strani jezik njemački početni ili njemački napredni, ovisno o odabiru i predznanju učenika. Oni koji odaberu njemački kao prvi strani jezik, uče kao drugi strani jezik engleski napredni.

Učenici koji ostvare pravo upisa u program HOTELIJERSKO TURISTIČKI TEHNIČAR uče tri strana jezika. Kao prvi strani jezik uči se engleski ili njemački, ovisno o odabiru učenika.Oni koji kao prvi jezik odaberu engleski, kao drugi uče njemački početni bez obzira na predznanje. Oni koji kao prvi jezik odaberu njemački, kao drugi uče engleski napredni. Svi učenici kao treći strani jezik uče francuski početni.

Učenici koji ostvare pravo upisa u našu školu dobit će detaljne upute za odabir udžbenika iz stranog jezika na dan upisa 12. i 13. 7.2016.

objavio: Tatjana Katušin   datum: 17. 6. 2016.

« Travanj 2024 »