INFORMACIJE ZA RODITELJE

Poštovani roditelji!

U ovim izvanrednim okolnostima vezanim uz virusnu pandemiju, nastava na daljinu teče već šest tjedana. Svi smo svjesni da ovaj oblik nastave nikako ne može biti zamjena za "pravu" nastavu, ali je u ovom trenutku najbolje što smo mogli osigurati za našu djecu. Također smo svjesni da je u provođenju nastave bilo prvobitnog nesnalaženja i poteškoća što je posljedica kratkog vremena za pripremu i realizaciju ovog projekta.

Ipak, sveukupno možemo biti zadovoljni kako se ova nastava za sada odvija.. Veliki dio učenika  prihvatio je ovaj način rada i redovito surađuje i ispunjava sve svoje zadatke. U prilog ove tvrdnje govore i rezultati provedene ankete u našoj školi u kojoj se 85% učenika izjasnilo da je uglavnom zadovoljno ili tek povremeno nezadovoljno dosadašnjim tijekom nastave na daljinu. Najveći problem stvaraju tehničke poteškoće u vidu loše internetske veze. Sve primjedbe učenika o velikom broju domaćih zadaća pažljivo smo razmotrili i nastojimo ih uvažiti.

Tijekom travnja svi učenici trebali su dobiti i prve ocjene za ovo razdoblje. Molimo roditelje da pogledaju ocjene i osobito bilješke o radu  u e dnevniku kako bi bili informirani o radu i napretku svoje djece.

Srdačno vas pozdravljaju nastavnici i stručni suradnici Škole!

objavio: Tatjana Katušin   datum: 24. 4. 2020.

« Ožujak 2024 »