TJEDAN PONAVLJANJA

Dragi naši učenici, ova objava namijenjen je onima od vas, koji u većoj ili manjoj mjeri, ignoriraju poruke i zadaće. Velika većina vas  vrijedno radi, ispunjava obaveze i komunicira s nastavnicima. Ugodno ste nas iznenadili svojim ozbiljnim pristupom, predanošću i odgovornošću i spoznajom da kurikulumom predviđeni razvoj kompetencija samostalnog rada i učenja nije prazno slovo na papiru.

Neki od vas imaju povremenih problema s internetom i o tome uvijek obavijeste razrednike. I to nije problem. Problem je potpuni muk i ignoriranje Teamsa, elektronske pošte i svih ostalih komunikacijskih kanala.

Zato molimo te učenike da uputu Ministrice i MZO o tjednu ponavljanja i vježbanja shvate  ozbiljno i pokušaju nadoknaditi propuštene zadaće i propušteno gradivo. A vi, koji ste do sada marljivo radili, ovaj tjedan posvetite ponavljanju, vježbanju i čitanju.  Nastavnici će bilješke o dosadašnjem sudjelovanju svakako upisati u e dnevnik.

Ukoliko neki učenici i dalje neće sudjelovati u virtualnoj nastavi, škola je dužna o tome obavijestiti Centar za socijalnu skrb koji će od roditelja tražiti objašnjenje o nepohađanju nastave. Nadamo se da to neće biti potrebno.

Ostanite nam zdravi, čuvajte sebe i ljude oko sebe!

Vaše stručne suradnice, ravnateljica i nastavnici

objavio: Tatjana Katušin   datum: 4. 4. 2020.

« Travanj 2024 »